Оставьте ваши контакты
13 років практичного досвіду
2850 успішних операцій
11000 вдячних пацієнтів

Що таке мамологія?

Це наука, яка вивчає патологічні процеси в молочних залозах різного характеру. При своєчасному діагностуванні вони успішно лікуються, тому ВООЗ рекомендує проходити жінкам регулярний скринінг з метою раннього виявлення захворювань грудей.

Кандидат медичних наук Бондар О. В, є ведучим мамологом в Одесі, входить в рейтинг кращих лікарів України. Фахівець керує мамологической службою, є доцентом кафедри хірургії і практикуючим хірургом (пластична і онкохиругия).

Хто такий лікар-мамолог?

Доктор мамолог Бондар О.В. займається обстеженням і лікуванням жіночих грудей. У його компетенцію входить скринінг і діагностика захворювань в цій області. Лікар діагностує різні патології і займається їх лікуванням. Пріоритетним напрямом його роботи є підбір сучасних і найбільш ефективних терапевтичних методів, а також профілактика розвитку пухлинних процесів, лікування добро- і злоякісних пухлин, пластика грудей і інших органів (наприклад, живота).

Зверніть увагу. Фахівці наполягають на важливості проходження жінками щорічних діагностичних обстежень, з метою раннього виявлення хворобливих процесів. Це на 90нижает вірогідність формування патогенезу, істотно полегшує лікування і значно покращує прогнози.

У яких випадках потрібна консультація мамолога?

Необхідність запису до лікаря маммологу диктується не лише необхідністю проведення скринінгу, але і наявністю об'єктивних причин, наприклад:

 1. Наявність захворювань у найближчих родичів по жіночій лінії.
 2. Відмова годувати грудьми новонародженого.
 3. Часте або тривале застосування гормонотерапії, у тому числі і протизаплідних засобів.
 4. Тривала дія сонячної радіації.
 5. Ранній початок менструацій.
 6. Пізній клімакс.

Мамолог Бондар О.В. підкреслює важливість термінового діагностичного обстеження в наступних випадках:

 1. Наявність змін структури соска : припухлість, западання, твердість, почервоніння, свербіж, лущення або будь-які інші.
 2. Будь-які виділення з грудей.
 3. Збільшення однієї з грудей або зміна її форми.
 4. Виявлення вузликових утворень або ущільнень.
 5. Біль або дискомфорт.
 6. Збільшення (запалення) лімфатичних вузлів.

Консультація мамолога

Запис на консультацію мамолога робиться в телефонному режимі (контакти вказані на сайті) або за допомогою заповнення форми зворотного зв'язку. Після чого з вами зв'яжуться фахівці клініки для узгодження усіх необхідних питань.

Вартість консультації мамолога

Ціна консультації мамолога встановлюється клінікою, де приймає мамолог-онколог. Уточнюйте вартість прийому доктора-мамолога по вказаним телефонах.

Мамолог Бондар О.В спеціалізується на здоров'ї молочних залоз і жіночих грудей. У сферу його практики входить діагностика, виявлення патологій і захворювань, підбір найбільш ефективного лікування і профілактика запальних процесів, лікування раку грудей, пластика грудей і тіла.

Як проходить прийом мамолога?

При первинному огляді доктор:

 1. Проводить усну бесіду і физикальный огляд пацієнтки.
 2. Пальпує молочні залози з метою виявлення новоутворень.
 3. Вивчає сімейний анамнез (з'ясування наявності жіночих захворювань у найближчих родичів) і оцінює ризики.
 4. Цікавиться особливостями життя і так далі.

За наявності обгрунтованих підозр приймається рішення про призначення глибшої діагностики, із задіюванням лабораторних методик і спеціальної медичної техніки (мамографія, УЗИ та ін.)

Які захворювання лікує мамолог?

Бондар О.В. - провідний лікар мамолог в Одесі, займається терапією усіх видів патологій молочної залози, а також пластичною хірургією. Нижче представлений список основних доброякісних захворювань грудей :

 1. Аденома
 2. Ліпома
 3. Фіброаденома
 4. Кісти і кістозно-фіброзна мастопатія
 5. Мастопатія (дифузна, проліферативна)
 6. Внутрішньопротокова папілома
 7. Локальний фиброаденоматоз і інші види доброякісних новоутворень

Зверніть увагу. Мамолог-хірург Бондар О.В. займається діагностикою і терапією раку молочної залози, а також проводить операції по пластичній і естетичній хірургії.

Діагностика захворювань молочної залози.

Під час прийому лікар маммолог може виявити у жінки захворювання, які вимагають додаткової діагностики :

 1. УЗІ - безболісне ультразвукове дослідження тканинної структури органу, показує наявність або відсутність новоутворень. Кращий час для УЗИ грудей 5-9 день менструального циклу.
 2. Мамографія - рентген грудей. Застосовується для загального обстеження молочних залоз, а також при скринінгу.
 3. Дуктография (галактография) - контрастне рентгенологічне дослідження молочних залоз. Контраст вводиться в протоки, що дозволяє оцінити місце локалізації пухлини.
 4. Аналіз на пухлинні маркери (онкомаркетры). При патологічному процесі в крові збільшується концентрація особливих біохімічних речовин, по яких можна судити про наявність і силу патогенезу.
 5. Біопсія (цитологическое дослідження) - інвазивний метод, відбираються зразки тканини для детального вивчення. Це найбільш точний вид діагностики раку, проте, він має певні протипоказання, про які детально розповідять на прийомі у доктора маммолога.

Методи лікування захворювань молочної залози

Після проходження усіх аналізів на прийом доктор маммолог ставить остаточний діагноз і призначає відповідну терапію.

Хірургічне лікування грудей

Оперативне лікування здійснюється наступними методами:

 1. Радикальна мастектомія - видалення усієї молочної залози, виконується при раку, коли величина пухлини занадто велика. Як правило, це 2-4 стадії пухлинного процесу. Разом з молочною залозою віддаляються і регіональні лімфовузли.
 2. Мастектомія з одномоментним эндопротезированием молочної залози - видалення молочної залози, робиться при невеликих пухлинах. При цьому зберігається великий м'яз, що дає можливість використати имплант або еспандер. У такому разі після операції зберігається форма грудей.
 3. Квадрантэктомия - видалення частини молочної залози з лімфатичними вузлами.
 4. Секторальная резекція молочної залози - видалення невеликої ділянки (сектори) грудей при доброякісних новоутвореннях або в діагностичних цілях.
 5. Дуктлобулэктомия - в протоки молочної залози вводиться забарвлююча речовина, що дозволяє лікареві посікти тільки хворі тканини з дуже високою точністю, не зачіпаючи здорові структури.

Реконструктивна хірургія

 1. Відновлення грудей після видалення - робиться після видалення пухлини або якщо форма грудей постраждала в результаті травм. Реконструктивна пластика допомагає відновити колишні форми, щоб жінка відчувала психологічний комфорт.
 2. Підшкірні ін'єкції стероїдами - гормональна терапія для лікування складних тканинних (фіброзних) змін в грудях, а також келоїдних рубців. Такі уколи не можна робити частіше за раз в 30 днів.

Методи лікування раку грудей маммологом Бондар О.В

 1. Лампэктомия видалення невеликого злоякісного вогнища на ранніх стадіях, коли немає метастатичного процесу.
 2. Квадрантэктомия - метод видалення раку, при якому вдається зберегти до 60-70еличины грудей.
 3. Катетеризація ВГА (внутрішньо-грудній артерії) - в кровоносну судину встановлюється спеціальний катетер, для регіонарного ефекту хіміотерапії, який дозволяє зменшити розмір новоутворення до операбельного.
 4. Операція MOHS - видалення неоплазії невеликого розміру із здорових тканин з міліметровою точністю. Як правило, застосовується при раку шкіри.
 5. Резекція молочної залози - часткове видалення грудей разом з патологічним осередком і навколишніми тканинами.

Особливості лікування грудей мамологом Бондарем О.В.

Онколог-мамолог Бондар О.В. практикує з 2009 року. Лікар використовує прогресивні методики лікування пухлин молочної залози. Він застосовує дендритну вакцину - метод імунотерапії, в якому використовують антигенпрезентирующие дендритні клітини. Це підвищує ефективність лікування раку.

Перевага звернення до мамолога Бондар А.В

Олександр Вадимович - досвідчений фахівець свого профілю з досвідом роботи в провідних клініках Одеси і України, стажувався в Женевському госпіталі і відомій берлінській клініці "Шарите". Фахівець високого профілю з уважним підходом до пацієнтів і прогресивними методиками лікування. А також один з кращих в місті пластичних хірургів.

Олександр Вадимович Бондарь активно практикує:

За допомогою професійного втручання мамолога Бондаря ви позбавитеся від природженої асиметрії грудей/недорозвиненості молочних залоз шляхом використання имплантов або липофилинга (перенесення жирової тканини пацієнта в місця, де її бракує - груди, сідниці, особа); вікових змін у вигляді розтяжок і обвислої шкіри; небажаних наслідків годування грудьми.

Також пацієнтам доступні: найшвидший метод коригування фігури за допомогою ліпосакції (операція по видаленню зайвого жиру); абдомінопластика - видалення зайвої шкіри, розтягнутих м'язів, зменшення живота; видалення післяопераційних і келоїдних рубців, підшкірні ін'єкції стероїдами і процедури омолоджування тіла. Визнані у світі, популярні і актуальні методики.

Відгуки про роботу мамолога

Инна
10.07.2020
Инна
"Спасибо за прекрасную работу доктора!"
Катя
15.10.2019
Катя
"Беспокоила боль в груди. Обратилась к доктору Бондарю. Доктор назначил диагностику и назначил индивидуальный план лечения."
Анна
12.03.2020
Анна
"К маммологу Александру Вадимовичу я пришла с болезненными уплотнениями.Мне назначили лечение, чувствую себя хорошо!"
Дарина
26.06.2018
Дарина
"Мне была необходима пластика груди. Я обратилась к Александру Вадимовичу. Доктор профессионал очень высокого уровня!"
Алена
11.02.2019
Алена
"На подтяжку груди я решилась после рождения второго ребенка.Через две недели после операции чувствую себя прекрасно."
Ирина
13.03.2018
Ирина
"Маммолог Бондарь А.В не просто хороший доктор, а и человек! Спасибо за лечение и правильные слова"
Алиса
13.07.2020
Алиса
"Маммолога посетила впервые, очень довольна консультацией маммолога! Не было назначено лишнего, быстрое назначение лечения."
Зоя
01.08.2020
Зоя
"Спасибо за профессиональную консультацию! Очень хороший доктор, все разъяснил, успокоил, дал лечение!"
Валерия
07.09.2020
Валерия
"Хочу поблагодарить доктора маммолога Бондаря А.В. Очень вежливый, внимательный, добрый и квалифицированный специалист. Маммолог Бондарь провел осмотр груди, а далее и трепан-биопсию. Очень боялась операции, так необходимо было взять несколько срезов из опухоли молочной железы. Все произошло, быстро незаметно и главное без болезненно! После проведения диагностики и сдачи анализов, доктор назначил лечение. Осталась довольна приемом доктора."
Ольга
10.02.2017
Ольга
"Отличный врач, очень рекомендую даже тем, кого ничего не беспокоит. Консультация такого врача маммолога будет только на пользу. Мне он очень помог, его лечение дало результат. Женщины, возьмите себе на заметку."
Надежда Дмуховская
12.11.2020
Надежда Дмуховская
"Много лет собиралась сделать подтяжку груди, но боялась. На первичной консультации у Александра Вадимовича - я поняла, это тот доктор, которому можно доверить решение такой деликатной проблемы. К операции подготовили за 3 ня, прибытие в день операции, шикарные условия, хороший анестезиолог!. Одним словом я очень благодарна Вам."
Любовь Сагайдайко
02.07.2020
Любовь Сагайдайко
"Консультация маммолога в Клинике медицинского университета стала для меня обязательной процедурой, которую я провожу 2 раза в год. На прием к маммологу Бондарю А. В. я попала по совету подруги. Раньше у меня часто болела грудь. Теперь, благодаря подобранным доктором препаратам, я навсегда забыла о симптомах мастопатии. Спасибо!"
Валентина
01.12.2020
Валентина
"У Бондарь А.В. не только большой опыт в работе с женской грудью, но и действительная заинтересованность в том, чтобы помочь, а не просто назначить любую процедуру. Я пришла к нему с вопросами относительно асимметрии груди. Провел осмотр, проконсультировал относительно возможных вариантов лечения, показал результаты для разных видов процедур. Прошло уже четыре месяца и я благодарна доктору за свою красивую и натуральную грудь!"

Оставить отзыв


Часто задаваемі питання докторові мамологу


Як підготується до консультації мамолога?

Бажано щоб жінка мала з собою:

 1. Медичну карту з історій хвороби і даними про наявність хронічних захворювань.
 2. Результати раніше проведених обстежень молочної залози.
 3. Список ліків, які приймаються на момент візиту в клініку.

Коли відвідувати мамолога?

Консультація маммолога може проводиться у будь-який момент, якщо в цьому є термінова необхідність. З метою профілактичного огляду найбільш кращий час для запису на консультацію до маммологу - це 5 або 6 день менструального циклу. Бондар Олександр Вадимович рекомендує проводити обстеження до початку овуляції.

Скільки разів потрібна консультація маммолога?

Зверніть увагу. В цілях профілактики і підтримки здоров'я жінка повинна записуватися на прийом лікаря маммолога щорічно, починаючи з 25 років, а після 40-- в два рази частіше.

Від чого залежить частота візитів до мамолога?

Запис до маммологу може бути екстреним (коли жінку турбують несприятливі ознаки) або плановим. У останньому випадку треба розуміти необхідну частоту відвідувань лікаря. Це залежить від:

 1. Особливостей сімейного анамнезу.
 2. Віку.
 3. Наявність певного спектру захворювань (на даний момент або у минулому), наприклад, патології молочних залоз, проблеми ендокринного характеру, хвороби репродуктивної системи та ін.