Оставьте ваши контакты

Естетична мамологія

Збільшити груди чи зменшити жіночі груди, підкоригувати її форму відновити відсутню молочну залозу, - такі можливості дає сучасна естетична мамологія.

Бондар А.В - лікар, працюючий в цій області естетичної медицини, ставить перед собою завдання допомогти жінкам зберегти і повернути красу своїх грудей. І це дозволяє не лише зробити фігуру привабливішою, але і підвищити упевненість пацієнтки в собі. Можливо, це і є головна мета, з якою жінки звертаються за консультацією до маммологу, щоб з'ясувати, що може запропонувати їм доктор.

Медицина пропонує безліч варіантів зміни і відновлення форми грудей. Якщо ж йдеться про бажання збільшити груди або реконструювати відсутню молочну залозу, хірурги говорять про єдину ефективну можливість це зробити - установці имплантов.

Що таке імпланти молочних залоз?

Импланты або ендопротези є силіконовою оболонкою, усередині якої знаходиться наповнювач. Виробників имплантов досить багато, і кожен пропонує свою конструкцію протеза.

Як наповнювач використовуються фізіологічний розчин, гідрогель, біогель або силіконовий гель. Це впливає на тактильні відчуття при дотику до грудей. У найсучасніших протезах застосовується біогель - речовина натурального походження, яке при попаданні в людський організм розкладається на воду, вуглекислий газ і глюкозу.

При виготовленні имплантов останнього покоління використовується тонкий силікон, укріплений за допомогою вбудованого бар'єрного шару. Це зводить ризик проникнення вмісту назовні практично до нуля.

Поверхня грудних протезів злегка шорстка - текстурована. Така структура знижує ризик розвитку капсулярної контрактури - здавлення капсули протеза і мінімізації розвитку ускладнень.

За статистикою, в США ендопротези молочних залоз є у півтора мільйонів жінок. У Україні цифри набагато нижче, проте популярність цього методу естетичної пластики грудей росте.

Записатися на прийом

Жінки звертаються до хірургів з наступних причин:

  • Із-за невдоволення величиною грудей : вона може бути дійсно маленькою або здаватися такій своїй власниці.
  • За відсутності однієї або обох молочних залоз
  • Унаслідок зміни форми грудей після народження і годування дитини, в результаті операції.
  • Із-за змін в конфігурації молочних залоз, які відбуваються з віком.

Як вибрати имплант?

Протез для корекції форми молочної залози підбирає лікар Бондар А.В після проведення ретельного обстеження пацієнтки. Це залежить від того, який розмір грудей жінка бажає отримати в результаті операції.

Грають роль переваги самої жінки відносно наповнювача. Деякі вибирають повністю безпечний для організму фізіологічний розчин (0,9-процентний розчин солі), хтось зупиняється на силіконовому гелі.

На прийомі маммолог Бондар А.В детально пояснює особливості різних варіантів, щоб пацієнтка могла прийняти зважене рішення, розуміючи, які наслідки можуть виникнути в тому або іншому випадку.

Плюси і мінуси имплантов грудей

Эндопротезирование молочних залоз з використанням якісних сучасних имплантов має ряд істотних переваг. Форма грудей виходить природною, а при дотику до неї створюється враження натуральності.

Проте установка протезів може супроводжуватися певними складнощами. Через різні обставини може статися розрив оболонки импланта : в ній з'являється отвір або тріщина, крізь яку наповнювач частково витікає назовні. Це може статися з часом або в результаті випадкового ушкодження протеза при операції. Спровокувати розрив импланта здатна травма грудей.

Якщо це відбувається, гель у більшості випадків залишається усередині фіброзної капсули із сполучної тканини, яка утворюється навколо импланта. Форма і пружність грудей можуть трохи змінитися.

Якщо гель просочується через фіброзну капсулу, це провокує помітніші порушення форми импланта і розмірів грудей. При використанні силіконового гелю можуть розвиватися запальні процеси, що ведуть до формування ущільнень. Серйозніші ускладнення зустрічаються рідко.

Уникнути негативних наслідків дозволяє застосування биоимплантов : усередині капсул знаходиться біосумісний гель з карбоксиметилцелюлози, що є природним полімером, який отримують з целюлози. Цей матеріал биоразлагаем, при попаданні в організм жінки не завдає ніякої шкоди і легко виводиться. Характеристики в'язкості такого гелю схожі з в'язким силіконовим гелем.

Методи естетичної мамології

У естетичній маммопластике використовуються хірургічні методи корекції форми молочних залоз. Виконуються операції по видаленню, збільшенню і підтяжці грудей.

Естетичне видалення грудей може проводитися при раку молочної залози. Одночасно може виконуватися реконструкція грудей - з використанням ендопротеза. Такий стандарт сьогодні діє в розвинених країнах.

Естетичне збільшення грудей означає, що розмір молочної залози збільшується за рахунок установки импланта.

Естетична підтяжка грудей застосовується у випадках, коли тканини молочної залози опускаються і вона обвисає. На професійній медичній мові така операція носить назву мастопексии.

Хірургічна корекція грудей допомагає повернути привабливість.

Якщо ви невдоволені формою своїх грудей, пройдіть обстеження у маммолога. У Одесі пройти обстеження можна в Олександра Вадимовича. На прийом до лікаря приїжджають пацієнти з усієї України.

Не відкладайте візит до лікаря: просто клікайте по плашці запису до маммологу- онколога прямо зараз - і вибирайте слушний для себе час.