Оставьте ваши контакты

Лікування раку грудей

Захворювання рак молочної залози - одно з найпоширеніших у світі онкологічних захворювань. Сумна статистика свідчить, що ситуація в Україні не відрізняється від загальносвітової. Щорічно хворобу діагностують у 15-20 тис. жінок, причому у кожної четвертої - в запущеній формі. Багатьом жінкам можна було допомогти при виявленні захворювання на ранній стадії.

Як і інші злоякісні пухлини, рак молочної залози характеризується мутацією і швидким зростанням пошкоджених клітин. Разом з потоком крові клітини розносяться по усьому організму і вогнища пухлини з'являються в інших органах: лімфатичних вузлах, легенях, печінці. Розпад пухлини призводить до некрозу тканин і у результаті до летального кінця.

Діагностика раку молочної залози

Сучасні методи діагностики дозволяють з високою точністю встановити наявність, стадію і характер захворювання раком молочної залози. Бондар Олександр Вадимович рекомендує своїм пацієнткам комплексне дослідження із застосуванням декількох методик.

Залежно від анамнезу лікар маммолог Бондар А.В призначає:

Результати досліджень служать відправною точкою для лікування раку грудей, якщо захворювання було виявлене.

Перші симптоми раку грудей у жінок

Помимо визитов к маммологу женщина должна самостоятельно наблюдать за состоянием молочных желез и при любых изменениях обращаться к врачу.

Ознаками можливого захворювання раком грудей :

 • зміна форми і розміру молочних залоз
 • ущільнення у будь-якій частині грудей
 • втягування, відхилення убік і інші зміни форми соска
 • поява на шкірі червоних і фіолетових плям, "лимонної кірки"
 • виділення з сосків

Будь-який з цих симптомів - привід звернутися до лікаря. Своєчасний запис на консультацію до маммологу може у буквальному розумінні врятувати життя.

Записатися на прийом

Лікування раку молочної залози в Одесі

Лікар онколог-маммолог Бондар Олександр Вадимович - практикуючий хірург з великим стажем роботи. Він давно і успішно займається лікуванням раку грудей в Одесі: в клініці Виртус і клініці при Медичному університеті. За словами хірурга, сучасна медицина має в розпорядженні цілий арсенал ефективних засобів для лікування раку молочної залози. Ключовим чинником успіху є рання діагностика, проте більшість жінок нехтують візитами до лікаря.

Між тим регулярний огляд і консультація маммолога дозволяють своєчасно виявити проблему, вилікувати хворобу і зберегти груди.

Вартість лікування раку грудей в Одесі

Методи лікування раку грудей

Лікування раку молочної залози вакцинацією дендритними клітинами

Доктор Бондар Олександр Вадимович допомагає своїм пацієнткам боротися із злоякісними захворюваннями молочної залози за допомогою нового нетоксичного підходу до лікування, методу протипухлинної імунотерапії, під назвою ВАКЦИНАЦІЯ ДЕНДРИТНИМИ КЛІТИНАМИ.

Провідний фахівець маммолог Бондар А.В.

Онколог-маммолог, що лікує рак грудей в ОдесіБондарь О.В.

Стаж работи:больше 10 років.

  Виконувані процедури:
 • Консультація маммолога
 • проведення операцій
 • лікування захворювань
 • пластичні операції
Записатися на прийом

Дендритна вакцина призначена для боротьби із злоякісними захворюваннями. У основу її виготовлення входять дендритні клітини, що є клітинами імунної системи.

Дослідження дозволили з'ясувати, що нові і життєздатні дендритні клітини можна вводити в організм у вигляді вакцини. Якщо в організмі є рак, то такий вид щеплення здатний відновити роботу відповідних функцій, привернувши до себе увагу імунної системи. Завдяки цьому, імунна система активізує особливі сили, за допомогою яких знаходить рак і бореться з ним. Для отримання таких дендритних клітин потрібні лейкоцити власної крові пацієнтів.

Головна дія клітинного імунітету полягає в завчасному виявленні і знищенні ракових клітин. Важливо знати, що в нашому організмі постійно з'являється безліч клітин раку. Поки імунна система має здатність розпізнавати їх заздалегідь, а також контролювати нові ракові клітини, організм ніколи не піддасться раку.

Для того, щоб імунітет ефективно реагував на клітини раку, обов'язковою є наявність дендритних клітин. Дендритні клітини поширюються в тканинах організму і перевіряють, чи немає в них аномальних клітин. Також дендритні клітини націлені на потенційно злоякісні клітини із-за хронічної інфекції вірусу.

При виявленні аномальної клітини, приміром, клітини раку грудей, дендритні клітини рухаються до найближчого лімфатичного вузла, оповіщають його про це і "повідомляють" "ідентифікаційний номер" ракової клітини для її знищення. Якщо імунна система втрачає свою здатність розпізнавати ракові клітини, вона не може знищувати злоякісні клітини, що з'являються щодня. У такому разі рак, не зустрічаючи "перешкод" на своєму шляху, збільшується.

Побічних дій практично не спостерігається, оскільки здорові клітини не схильні до атаки. Плюс цього методу лікування ще в тому, що через відсутність надмірного навантаження на організм його можна застосовувати в лікуванні пацієнтів з раком на пізніх стадіях. Розпізнавання і атака ракових клітин здійснюються на молекулярному рівні. В результаті цього можливий ефект при лікуванні найдрібніших нерозпізнаваних осередків ураження, а також при лікуванні інфільтративного раку, видалення якого хірургічним шляхом досить складно.

Застосування імунотерапії у поєднанні з іншими основними способами лікування раку підвищує вірогідність перемоги над ним.

Самым эффективным методом лечения рака груди является операция по удалению злокачественной опухоли.

Инна
03.12.2019
Галина Гайдаш
"Благодарна доктору за качественно проведенную операцию и за подаренную надежду жить дальше полноценной жизнью. Доктор - настоящий профи, грамотный и отзывчивый человек!"
Инна
01.02.2020
Диана Петрова
"Грамотный специалист, который поставил диагноз, а позже лично выполнил операцию. В процессе лечения он проявил себя с хорошей стороны, потому врача могу рекомендовать."
Инна
18.01.2019
Ольга Василец
"Обращалась к Александру Владимировичу так, как не была уверена в том, что диагноз рак на1вой стадии) был поставлен верно, да и доктора в моем городе тоже ставили разные диагнозы. Поэтому и пришлось ехать в Одессу к квалифицированному специалисту, чтобы все же уточнить диагноз. Он был подтвержден и опухоль удалили"

Оставить отзыв

Переваги звернення до Бондар А.В

Бондар А. В. більше десяти років займається лікуванням захворювань молочної залози. Він поєднує діяльність хірурга з науковою роботою, що дозволяє бути в курсі останніх досягнень медицини і успішно застосовувати їх на практиці. Сьогодні Бондар А. В. вважається одним з кращих фахівців з лікування раку грудей в Україні. Окрім знань і досвіду в його розпорядженні сучасне лікувальне і діагностичне устаткування, яке дозволяє виконувати медичні маніпуляції на найвищому рівні.

Вам гарантовано уважне відношення і кваліфіковану допомогу.

Питання, що часто ставляться, про лікування раку грудей

Яка вірогідність, що після лікування у мене знову не виникне рак грудей?

Рецидив можливий при будь-якому біологічному підтипі пухлини після проведення комплексного лікування.

Вплив стадії раку грудей на прогноз лікування

Не завжди стадія впливає на прогноз. Більшою мірою це роблять біологічні чинники самої пухлини. Т.е якщо стадія друга і прогностичні чинники сприятливі, прогноз -хороший. Якщо стадія перша,але пухлина носить несприятливий підтип, прогноз може бути сумнівний.

Скільки можна прожити з раком молочної залози?

У більшості випадків рак молочної залози повністю виліковне захворювання

Як мені необхідно підготуватися до початку проведення лікування раку грудей?

Правильний психологічний настрій запорука успішного лікування

О раке груди