Оставьте ваши контакты

Мамографія молочної залози

Що таке мамографія?

Мамографія - рентгенівський метод обстеження молочної залози, широко застосовуваний в мамології в усьому світі. Дана методика вважається в медицині найбільш інформативною при обстеженні жінок старше сорока років: він дозволяє отримувати максимально повну інформацію про стан органу в цьому віці. Однак воно може бути призначене лікарем і раніше, якщо є показання до проведення такої діагностики. Для дослідження молочна залоза закріплюється між двома спеціальними пластинами, а потім виконується рентгенівський знімок у двох проекціях. Це допомагає виявляти різні захворювання, в тому числі злоякісні. Метод створює низьке променеве навантаження на організм завдяки застосуванню сучасного обладнання, що генерує Х-промені низької енергії. Обстеження призначає тільки фахівець. Отримати консультацію ви можете у досвідченого лікаря-мамолога Бондар А.В в клініці медичного університету (клініці «Віртус»).

Маммография груди в Одессе

Протипоказання і показання до застосування мамографії

Мамографію забороняється виконувати під час вагітності та годування дитини груддю. Відносне протипоказання - вік пацієнтки до 35 років.

Дослідження показано в наступних випадках:

  • Відчуваються ущільнення і вузлові утворення при пальпації молочної залози;
  • При масажі грудей або натисканні на неї жінка відчуває хворобливість;
  • Форма або контури залози змінилися, ліва і права залози помітно асиметричні;
  • Шкіра в області залози червоніє або ущільнена, а також збільшилася її чутливість в окремих місцях.

У всіх цих випадках потрібна консультація мамолога в Одесі, яка дозволить призначити адекватне обстеження і поставити точний діагноз.

Записатися на прийом

Захворювання які визначає маммограф:

Підготовка до процедури і переваги проведення

Щоб результати обстеження були максимально точними, рекомендується проводити його з 5 по 12 день менструального циклу. У день візиту в діагностичний кабінет необхідно не використовувати дезодоранти, тальк і лосьйони в області грудей і під пахвами. Важливо під час дослідження стежити за своїми відчуттями: занадто боляче бути не повинно. Якщо виникає різкий біль, необхідно відразу повідомити про це лікаря. Вибирайте зручний для себе час відвідування фахівця, щоб дізнатися про те, чи потрібно вам пройти мамографію. Запис до мамолога ведеться по телефону.