Оставьте ваши контакты

Магнітно - резонансна томографія молочної залози

Що таке МРТ?

МРТ - сучасний метод обстеження організму, при якому використовується ядерно-магнітний резонанс. Область знімка, що цікавить, можна збільшити, щоб побачити найдрібніші деталі і виміряти їх. МРТ дозволяє виявити утворення діаметром до одного сантиметра. Что такое МРТ? При діагностиці захворювань молочної залози МРТ дає можливість достовірно оцінювати стан лімфатичних вузлів. У клініці медичного університету ви можете отримати консультацію врача-маммолог Бондар А.В, який визначить можливість і необхідність проведення такого обстеження. Дзвоніть в клініку "Виртус", щоб записати на прийом.

Запись на прийом

Свідчення за призначенням комп'ютерної томографії молочної залози

МРТ призначається після консультації маммолога, якщо при попередніх обстеженнях (мамографії, УЗИ) визначаються новоутворення, проте з'ясувати, які вони - доброякісні або ні, не вдається.

Цей метод також показаний, якщо є присутніми ознаки, що вказують на вірогідність наявності пухлин грудей, але вони не виявляються при використанні інших способів діагностики.

МРТ застосовується і для визначення метастаз при раку грудей і

в якості контролю змін, що сталися після оперативного втручання.

Основні завдання МРТ

Головне завдання МРТ - уточнити діагноз, поставлений лікарем. Дослідження застосовується також для того, щоб оцінити деталі розвитку пухлинного процесу.

Важливо враховувати, що це не скринінговий метод обстеження і використати його можна тільки за призначенням лікаря. Занадто часте проведення МРТ може завдати шкоди здоров'ю пацієнта.

Протипоказання і переваги проведення процедури

Робити таке обстеження можливо і при вагітності, але тільки після призначення лікаря.

МРТ жінкам при обстеженні молочної залози призначається після того, як на Узи або мамографії було виявлено новоутворення, що викликає підозри, або при пухлинах тих, що мають рентген негативний характер. Можна з'ясувати, який характер пухлини і чи немає її інвазії в навколишні тканини. Метод також застосовується при проведенні біопсії : лікар виконує огорожу біоматеріалу, спостерігаючи, куди саме вводиться голка. Усе це необхідно, щоб підібрати адекватний метод лікування.

Записатися на консультацію лікаря в клініці в Одесі можна, звернувшись до адміністратора по телефону.

Записатися на прийом