Оставьте ваши контакты

Зменшення грудей

Редукційна маммопластика (зменшення грудей) - видалення 30-50 об’єма молочної залози з формуванням її нової структури, об'єму і наповнення.

ціна зменшення грудей в Одесі

Показання до проведення зменшення грудей

Редукційна маммопластика показана при:

 • гіпертрофії молочних залоз;
 • задишці, порушеннях осанки, проблемах з серцево-судинною системою із-за занадто великої грудям;
 • зниження чутливості в області грудної клітки;
 • недорозвиненні однієї молочної залози і гіпертрофії інший;
 • бажанні жінки змінити розмір грудей із-за незадоволення наявним;
 • виникненні змін розмірів тіла після вагітності або годування грудьми;
 • надмірній вазі.
Провідний фахівець мамолог Бондар А.В.

Провідний фахівець мамолог Бондар А.В.

Стаж работи:більше 10 років.

  Виконуванні процедури:
 • консультація мамолога
 • проведеня операцій
 • лікування захворювань
 • пластичні операції/li>
Запис на прийом

Переваги редукційної маммопластики

У цієї процедури є багато плюсів:

 • Можливість позбавитися від дискомфорту і набути упевненості в собі.
 • Оздоровча дія (пацієнтка позбавляється від деформації хребта, вірогідності виникнення фіброаденоми, хронічного больового синдрому шиї і плечового пояса і так далі).
 • Природність.
 • Можливість зумовити майбутній розмір грудей аж до міліметра.
 • Можливість здійснювати фізичні навантаження і займатися спортом.

У більшості випадків зменшення грудей дає прекрасний результат, при якому установку імплантатів зовсім не потрібно. Однак у випадках, коли груди знаходяться в стані, при якому редукційна маммопластика не може дати результат, про який мріє жінка, ми проводимо одномоментну імплантацію. Таке рішення цілком виправдане у випадках, коли груди не просто великого розміру, а і сильно провисає. У таких ситуаціях надлишок шкірних тканин можна заповнити правильно підібраним імплантатом і подарувати жінці груди її мрії.

Відгуки про зменшення грудей

Инна
13.02.2018
Екатерина Кот
"Здравствуйте! Хочу выразить слова благодарности замечательному врачу, а именно маммологу Бондарь А.В. Я долго не могла решиться на операцию по уменьшению груди, боялась осложнений и что что-то пойдёт не так. Но после консультации все встало на свои места. Я решила, что пора меняться к лучшему! Спасибо огромное моему врачу за поддержку на всех этапах. Вы хирург от Бога!"
Инна
01.07.2019
Ольга Деревенко
"Обратилась в клинику для проведения редукционной маммопластики. Персонал удивил своей добротой и отзывчивостью, хирург очень внимательный и грамотный. Консультация маммолога развеяла все мои сомнения по поводу реабилитации, которой я так боялась. Операция прошла прекрасно, никаких осложнений не было. Результат превзошёл все мои ожидания. Спасибо!"
Инна
01.02.2020
Полина Каминская
"Добрый день! Долго сомневалась, но все-таки записалась на консультацию к маммологу Бондарь А.В. После третьих родов я очень поправилась, начала худеть, но моя грудь заметно обвисла. Лишние сантиметры уходили, но внешний вид груди от этого лучше не становился. Я очень стеснялась, когда переодевалась в спортзале. Мне казалось, что все только и смотрят на мою обвисшую грудь. Я понимала, что поможет мне только операция по уменьшению груди. И я наконец решилась!"
Инна
06.08.2020
Анастасия Белинская
"Ещё с подросткового возраста начала замечать, что моя грудь больше, чем у моих сверстниц. К 20 годам я была обладательницей G размера. Кто-то думал, что мне очень повезло, но минусов было больше, чем плюсов. Я не могла найти себе красивое бельё, лямки очень давили и оставляли красные полосы на коже. Спина очень болела, это мне не нравилось больше всего. Записалась к маммологу на консультацию, назначили редукционную мамиопластику. Операция длилась около 5 часов, от наркоза отошла быстро и легко. Жизнь стала намного проще, спасибо вам большое!"

Оставить отзыв

Переваги зменшення грудей, а також редукційною маммопластики з одномоментною імплантацією в нашій клініці:

 • Сучасне устаткування і кращий інструментарій. Стерилізація інструментів в сучасній стерилізаційній системі, що гарантує пацієнткам високий захист від інфекційних ускладнень.Застосування для молодих пацієнток тільки тих методів хірургії, які дозволяють в подальшому годувати грудьми.
 • Сумлінність і чесність в обслуговуванні пацієнток.
 • Підтримка пацієнтки упродовж усього періоду.
 • Великий досвід в проведенні операцій по естетичною маммопластике.

Індивідуальний підхід до кожної пацієнтки.

Стоимость пластики по уменьшению груди

Головна мета для нас - здорова і щаслива пацієнтка. Ми намагаємося не лише виконати все, що стосується медичної частини, але і максимально підтримати і підготувати пацієнтку психологічно до майбутньої процедури. Головна нагорода для будь-якого лікаря - посмішка задоволеного пацієнта!

Робота доктора Бондаря А.В.

Діагноз: птоз молочних залоз 3 міри, постлакционная деформація. Операція: редукційна маммопластика інвертованим доступом з одномоментною установкою імплантів анатомічної форми фірми "POLYTECH", 350 Мл

Ціна на зменшення грудей в Одесі Ціна на операцию по зменшенню грудей Діагноз: постлактаціонна деформація молочних залоз Операція: редукціоная мастопексія інвертированым Т. Без імплантів.