Оставьте ваши контакты

Гемангіома

Гемангіомою молочної залози називають доброякісну пухлину посудин. Зовні вона проявляється невеликим потовщенням яскраво-червоного кольору, яке виступає над шкірою. Формується таке новоутворення у дівчаток в основному в дитинстві.

Воно не заподіює особливого дискомфорту на початкових етапах, проте може швидко розростатися. Крім того, з часом можуть розвиватися ускладнення у вигляді кровотеч, які відбуваються із-за запальних процесів і утворення виразок, коли гемангіома занадто велика.

Симптоми гемангіоми

Це захворювання починає проявляти себе у вигляді м'яких пальпованих утворень вже тоді, коли досягає великих розмірів.

Причини

Спровокувати розвиток гемангіоми можуть наступні чинники:

 • особливості гормонального розвитку дитини, особливо, якщо він не доношений;
 • вірусні хвороби на ранніх термінах вагітності у матері;
 • прийом деяких ліків в процесі виношування плоду.

Група ризику

Частіше гемангіома формується у дівчаток, що відносяться до європейської раси. Ризик підвищується, якщо дитина недоношена, причому це безпосередньо залежить від ваги: чим менше маси тіла, тим вірогідніше, що захворювання розвинеться.

До групи ризику входять діти, що народилися в результаті багатоплідної вагітності, у матерів більше старшого віку. Вірогідність появи гемангіоми збільшується, якщо під час вагітності діагностували преекслампсія і передлежання плаценти.

Вартість лікування гемангіоми молочної залози в Одесі

Діагностика гемангіоми

У діагностуванні цієї патології застосовуються ручні і інструментальні методи. Лікар оглядає пацієнтку. Якщо виявляється потовщення під шкірою, проводиться пальпація. Доктор злегка натискає на це місце - гемангіома при цьому зменшується в об'ємі, а її колір стає блідішим, а після знову повертається до початкового розміру і відтінку.

Якщо гемангіома розташовується в підшкірній клітковині глибоко, виконується рентген, проводиться ангіографічне дослідження, щоб визначити зв'язок пухлини з навколишніми кровоносними судинами.

Добрі результати показує УЗИ: воно допомагає виявити структуру новоутворення, її положення і кровотік. Це необхідно, щоб з'ясувати, чи не є новоутворення кістою, грижі або лімфаденітом.

За підсумками проведеного обстеження лікар вибирає максимально ефективне лікування гемангіоми молочної залози.

Лікування гемангіоми грудей в Одесі

Для лікування гемангіоми застосовується хірургічний метод з подальшим гістологічним дослідженням або електрокоагуляція.

Лікування захворювань - завдання кваліфікованого фахівця. Головне, що залежить від пацієнтки - прийти до досвідченого маммологу.

Чим Ви можете допомогти своєму лікареві? Перше, що Ви можете зробити ще до початку лікування - прийти вчасно. Не чекати, що "саме пройде", не думати, що "болить на погоду".

Не запускайте, нічого не бійтеся. Чим раніше Ви почнете лікування, тим ефективнішим воно буде.

Маммолог Бондар А.В. виконує кваліфіковане лікування гемангіоми в Одесі. Вибирається оптимальна тактика у кожному конкретному випадку. Лікування гемангіоми в основному оперативне: проводиться аугемантиционная маммопластика. Пухлина січеться в зоні здорових тканин.

Профілактика гемангіоми

Способів, здатних на сто відсотків запобігти утворенню гемангіоми, на сьогодні не існує, оскільки точні причини її формування доки невідомі.

Лікарі рекомендують вагітним жінкам піклуватися про профілактику вірусних захворювань і робити усе можливе, щоб виносити дитину до призначеного строку.

При плануванні вагітності майбутнім батьку і матері варто відмовитися від прийому алкоголю, від паління і наркотиків.

Для того, щоб бути упевненим у своєму здоров'ї ви можете записатися на консультацію хирурга-маммолога Бондар А.В. Доктор встановить точний діагноз і дасть рекомендації по періодичності лікарських оглядів.

Якщо гемангіома росте швидко, це необхідно робити кожні дві-чотири тижні. Якщо вона не збільшується - один раз в півроку, а коли зменшується - щорічно.

Звертайтеся до адміністратора клініки по телефону: ми підберемо слушний для вас час візиту до лікаря.

Переваги лікування гемангіоми в нашій клініці:

 • Використання імплантатів високої якості (фірма "POLYTECH").

 • Сучасне устаткування і кращий інструментарій.

 • Застосування ефективної анестезії.

 • Стерилізація інструментів в сучасній стерилізаційній системі, що гарантує пацієнткам високий захист від інфекційних ускладнень.

 • Сумлінність і чесність в обслуговуванні пацієнтів.

 • Зв'язок лікаря з пацієнтом підтримується впродовж усього періоду реабілітації.

 • Великий досвід в проведенні ліпосакції.

 • Індивідуальний підхід до кожної пацієнтки.

 • Комфортні палати.

 • Регулярне стажування лікаря за кордоном.