Оставьте ваши контакты

Міжнародний симпозіум Від естетичної хірургії до реконструктивної

17-18 липня 2017 року Москві пройшов масштабний міжнародний симпозіум на тему «Від естетичної хірургії до реконструктивної». На меропріятніі зібралися провідні американські та вітчизняні фахівці. Головним доповідачем виступив основоположник американської школи реконструктивної хірургії - Грегорі Р.Д.Еванс.

Кандидат медичних наук, онколог-мамолог Бондар Олександр Вадимович, також взяв участь у заході. Олександр Вадимович отримав унікальну можливість відвідати ряд операцій, що проводяться Грегорі Р.Д.Евансом, ознайомиться з доповідями учасників, а також обмінятися досвідом і знаннями з іноземними колегами.

В ході симпозіуму було проведено 6 демонстративних операцій, зачитано 14 доповідей присвячених найбільш актуальним та інноваційним методам в пластичної хірургії. Одними з них стали: «Реконструктивна операція при хірургічному лікуванні раку молочної залози», «Тканинна інженерія в реконструктивної хірургії», «Використання стовбурових клітин липофиллинга в реконструктивної хірургії», «Профілактична підшкірна мастектомії з реконструкцією» і багато інших.