Оставьте ваши контакты

Як вибрати хорошого мамолога?

Как выбрать хорошего маммолога?

Розділ медицини мамологія присвячена діагностиці, профілактиці та лікуванню захворювань молочних залоз. Мамолог, будучи фахівцем у своїй галузі, проводить низку заходів, присвячених обстеженню патологічних змін, подальшому лікуванню. Профілактика захворювань сприяє ранньому виявленню та недопущенню розвитку новоутворень, які можуть бути небезпечні для здоров'я, викликати дискомфорт. Консультація мамолога не повинна викликати побоювань чи страху, оскільки на першому місці знаходиться здоров'я. Важливо правильно вибрати хорошого мамолога, якому можна буде довіряти, вільно розповідати про різні зміни здоров'я.

Записатися на прийом

З якими скаргами приходять до мамолога?

Обстеження у лікаря-маммолога має бути регулярним навіть за відсутності скарг та патологічних змін. При ранній діагностиці захворювання шанс на швидке одужання значно зростає. Хороший мамолог не лише проконсультує на будь-якому етапі обстеження, а й запропонує результативний план дій. Найчастіше до мамолога звертаються з такими скаргами:

 • Ущільнення в молочній залозі;
 • Зміна форми або розміру грудей, кольору шкіри;
 • почуття набухання, переповнення у молочних залозах;
 • болю при натисканні, промацуванні, носінні бюстгальтера, а також у спокійному стані;
 • виділення з молочних залоз при натисканні (прозорі, молозивоподібні, жовті, зелені, кров'яні);
 • втягування або набухання сосків;
 • неприємні відчуття, здавлювання і тяжкість у сфері молочних залоз.

Захворювання молочної залозиБільшість змін жінки здатні виявити самостійно в домашніх умовах, після чого їм необхідно звернутися до фахівця на лікування грудей. Самообстеження можна проводити лише один раз на місяць.

Хороший мамолог: який він?

Проблеми, з якими жінки звертаються до мамолога, є делікатними, тому кожна пацієнтка шукає не тільки професійного лікаря, а й людини, здатної вислухати та дати слушну пораду. Хороший мамолог надає можливість поділитися проблемами, щоб дійти спільного рішення. Він налаштовує на найкращий результат, а не вичитує та лякає можливими наслідками захворювання. Мамолог шукає джерело проблеми, аналізуючи харчування, спосіб життя та індивідуальні особливості пацієнта. Справжній фахівець пізнається у справі. Мамолог Бондар А.В. знаходить підхід до кожного пацієнта, вибудовує довірчі стосунки. Він не лише якісно виконує роботу, займається профілактикою та лікуванням, а й приділяє час бесідам, розглядає проблему у комплексі з іншими особливостями здоров'я. Такий підхід забезпечує позитивний результат.

На що звертати увагу при виборі мамолога?

При виборі мамолога необхідно враховувати такі фактори:

 • Кваліфікація мамолога, оскільки жінки довіряють йому здоров'я, розраховують на якісну консультацію та діагностику.
 • Індивідуальний підхід до кожного пацієнта (пацієнти можуть без сорому розповідати про проблеми або приховувати ряд симптомів).
 • Використання різних методів лікування молочної залози, уміння пояснити обрану методику.
 • Вміння створити приємну обстановку, в якій не буде місця страху та переживанням. Мамолог повинен підтримувати пацієнта, а не залякувати та лаяти.
 • Надання комплексного лікування (розгляд однієї проблеми на основі загального стану здоров'я).

Де знайти мамолога?

Знайти мамолога в Одесі не важко. Клієнт може перейти на сайт, ознайомитись із послугами лікаря, щоб зробити правильний вибір. Мамолог Бондар А.В. - досвідчений спеціаліст, який використовує прогресивні методики лікування та уважно ставиться до кожного пацієнта. Слід регулярно відвідувати мамолога та не відкладати візит, тому що лікування захворювань молочної залози необхідно розпочинати вчасно, щоб уникнути можливих ускладнень.

Записатися на прийом